امروزدوشنبه 27 اسفند 1397

وصیت نامه شهید عبدالحمید امیر کاوه

و من یخرج من بیته مهاجراً الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله و کان الله غفوراً رحیما.

هر کس از خانه خود مهاجرت کند برای خدا و در راه رسولش سپس مرگ او را دریابد پس اجر او با خدا خواهد بود و خدا باشد آمرزنده و مهربان.

در راه اسلام و برپائی دین حق در جامعه جان هیچ مهم نیست. امام حسین(ع) و یارانش و بهترین اصحاب او و بهترین فرزندان و بهترین انسانهای روی زمین به خاطر احیای دین حق از جان خود گذشتند این یک مشخصه بارز اسلام است که فرد را آنطور می‌سازد که در راه هدف مقدس خود بهترین سرمایه عمر یعنی جان را خیلی آسان در راه او می‌دهد. کجایند مدعیان راه آزادی و خلق و استقلال و غیره بروند و ببینند چطور جوانهای عزیز در جبهه‌ها نبرد می‌کنند. در جهاد سازندگی پشت جبهه‌ها تمام تدارکات جبهه را تهیه می‌کنند و در گوشه و کنارکشور با کمال صداقت و اخلاص بدون هیچ ادعایی و نام و نشانی مشغول فعالیتهای سخت هستند که یکی از این کارهای آنها را هیچکدام از آن طرفداران و زحمتکشان نمی‌توانند انجام دهند. فقط کار این گروههای چپ و التقاطی و انحرافی که روحانیت اصیل ولایت فقیه را دشمن سرسخت خود می‌دانند اینها فقط کارشان آشوب و ایجاد هرج و مرج است و همۀ آنها سازمان زده و گروه‌زده‌اند و خیال می‌کنند وقتی جزو فلان سازمان شدند دیگر به کامل و تکامل خود رسیده‌اند. برای ابرقدرتها فرق نمی‌کند که شخص جزو کدامیک از این سازمانها باشد همینکه داخل یکی از گروهها باشد همین برای آنها بس است. سخنی دارم با برادران خود تمام کسانی که در هر گوشه‌ای از کشور مشغول به کار هستند و آن این است که سعی کنید تا آنجا که ظرفیت داریم و توان داریم کارمان برای خدا باشد و مورد رضای او که اگر کار به خاطر خدا باشد دیگر هیچ غمی ندارم. انشاء‌الله

انشاء‌الله که خدا همه ما را ببخشد و بیامرزد همچنین من و پدر و مادرم. از پدر و مادرم می‌خواهم که مرا حلال کنند و همه کسانی که برگردن من حقی دارند همگی حلال کنند.

یک ماه نماز و یک ماه روزه برایم بخوانید و اگر کسی قرضی از من طلبکار است از پدرم بگیرید و پولهائی که از من پیش هر کس هست انشاء‌الله در راه اسلام از آن به بهترین وجه استفاده کند و اگر کشته شدم در جنتیه در کنار بقیه شهدا خاکم کنند انشاء‌الله که همگی در راه خدمت به اسلام موید و منصور باشید.

ربنا افرغ علینا صبراً و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین.

رب اغفرلی ولوالدینا ا و لمن وجب حقه علینا

عبدالحمید امیرکاوه

مورخ 1/3/60

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهیدانه ها می باشد.

طراحی و اجرا : ارتباط گستران پویا