امروزشنبه 27 مهر 1398

بسم الرحمن الرحيم

«يا ايتها النفس المطمئنه . ارجعى الى ربك را ضيه مرضيه .فادخلى فى عبادى و ادخلى جنتى . »

سوره الفجر آيه هاى 27تا30

پروردگارا جز شراب وصال تو چيز ديگرى عطش مرا نمى كاهد و بجز ديدار تو چيز ديگرى عشق مرا خاموش نمى سازد و جز ديدن رحمت تو بر اين گنه كار چيز ديگرى اشتياق مرا سير نمى‌سازد.

خدايا كارى كه موجب قرب تو شود از تو مى‌طلبم و آرزو مندم مرا به راهى بدارى كه تو را از غير تو دوست بدارم . بارالها من گنه كاررا از خود جدا مساز و از درگاهت دور مكن اى خدايكه نعمت و بهشت و دنيا وآخرت من تويى .

بسم الله الرحمن الرحیم

« و من المؤمنین الرجال صدقوا ماعاهدوا اللّه علیه فمنهم من قضی نحیة و منهم من ینتظرو جابدلوا تبدیلا »

- در آوردگاه بزرگ تاریخ ، جبهه حق زیباترین و مقاوم ترین سربازانش را برای مبارزه با باطل به میدان می آورد و اینک فریاد پیروزی و نوید فتح و ظفر را از نسلی سلالة محمّد (ص) ، خمینی بت شکن می شنویم .

گوشه اي از وصيت نامه مسعود

 ... اي جوانان، اي حزب اللهي ها، اي كساني كه بيشترين زحمات را براي اسلام و انقلاب كشيده ايد، مواظب شيطان هاي دروني و بيروني باشيد. مبادا هدف را خداي ناكرده گم كنيد. هدف، بالاتر از اين حرف هاست، اين هواهاي نفساني را دور بريزيد و سعي كنيد در اعمال و رفتار و كردارتان اخلاص خدايي پيدا كنيد، شجاع و قوي دل، پشتيبان ولايت فقيه و ياران با وفاي او باشيد و بدانيد روزي در مورد يك يك حرف ها و كارهايتان بازخواست خواهيد شد.

و من یخرج من بیته مهاجراً الی الله و رسوله ثم یدرکه الموت فقد وقع اجره علی الله و کان الله غفوراً رحیما.

هر کس از خانه خود مهاجرت کند برای خدا و در راه رسولش سپس مرگ او را دریابد پس اجر او با خدا خواهد بود و خدا باشد آمرزنده و مهربان.

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از حمد و سپاس خداوند یکتا و درود بر محمد مصطفی (ص) و درود بر ائمه معصومین (ع) و درود بر رهبر عظیم الشان انقلاب آیت الله العظمی نائب الامام خمینی کبیر و درود بر پدر و مادر و همسر و فرزندان و برادران و خواهران و آشنایان، توصیه های زیر را می نمائیم:

 پیامهای امام امت چونکه پیام دهنده حقیقی اوست گوش داده ودستورات آنرا عمل کنید و خدای ناکرده نگوئید دیگر گوش دادن به پیامهای امام ورهبر زمانش گذشته هر چه کاردارید یکبار هم که می شود پیامهارا گوش داده وبه ببینید که چه می گویند وچه مسئولیتی رادر ان « لحظه بدوش شما می گذارد که باید عمل کنید،وگرنه در روز قیامت مسئول هستید.

چه زیباست آن گاه که سوختگان دایره بلا، دیده به معاشقه یار بگشاید و در آخرین لحظه، دیدار دوست را مزمزه کنند.

شهید اصغر یاوری در سال 1330 پا به عرصه گیتی گذاشت. دوران تحصیل را تا دبیرستان ادامه داد و در سال 1351 موفق به گرفتن دیپلم ریاضی شد. پس از خدمت سربازی در دانش سرا پذیرفته شد.

اسماعيل‌، در سال‌ 1338 در خميني ‌شهر اصفهان‌ چشم‌ به‌ جهان‌ گشود. او دوران‌ ابتدايي‌ را با فقر و محروميت‌ سپري‌ نمود. چهره‌ تابناك‌ و مذهبي‌ اين‌ طفل‌ نوپا از اوان‌ طفوليت‌ بر همگان ‌هويدا بود.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهیدانه ها می باشد.

طراحی و اجرا : ارتباط گستران پویا